Erken Boşalma İçin Hangi İlaçlar Kullanılır - Ön Görsel

Erken boşalma için tedaviler genellikle ağızdan kullanılan ilaçlar ile yapılmaktadır. Bu amaçla kullanılan ilaçların genel ismi SSRI yani selektif seratonin reuptake inhibitörütüdür. Bu ilaçların günde 1 kere ağızdan tablet olarak alınması gerekir. Tedavi yöntemi uygulanmaya başlandıktan 5 ile 10 gün arasında ilaçtan sonuç almaya başlanır. İlaç kullanıldığı sürece tedavi süreci devam eder. İlaç kullanan kişilerde esneme, terleme, bulantı ve yorgunluk gibi bazı yan etkiler görülmektedir. Tedavi başladıktan ilk bir hafta içinde bu yan etkiler görülür. Ancak yan etkiler sürekli devam etmez. Tedaviye başlandıktan sonra yaklaşık 3 ile 4 hafta içinde kendiliğinden geçer.

Erken Boşalma İçin Hangi İlaçlar Kullanılır?
Görsel: Erken Boşalma İçin Hangi İlaçlar Kullanılır?

Erken Boşalma için Psikolojik Tedavi

Erken boşalmanın tedavisinde yalnızca ilaçlar kullanılmaz. Erken boşalma büyük çoğunlukla psikolojik nedenlerden kaynaklandığından psikolojik tedavilerin yapılması gerekebilir. İlişkide geçimsizlikler, günlük yaşantının stresi, cinsellik ile ilgili geçmişte kötü deneyimler yaşanması, seksüel sorunlar vb. erken boşalmaya yol açan nedenler arasında bulunur. Bu nedenlerin ortadan kaldırılması için mutlaka psikolojik tedavi gerekir. Psikolojik tedavi yapıldığı sırada hastanın durumuna göre destek vermesi açısından ilaç kullanılması gerekebilir. Kullanılan bu ilaçlar beyinde salgılanan hormonların dengelenmesine yardımcı olur.

Lokal anestezi içeren kremlerin kullanımı da etkili olabilir. İlişki öncesinde penise bu jel, krem ve spreylerin uygulanması erken boşalmanın gecikmesini sağlar. Bu çözümlerin yanı sıra erken boşalma problemini gidermek için bilgilere ve rehber niteliği taşıyan kitap içeriğine, https://erkenbosalmatedavirehberi.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Erken Boşalma için Doğal Tedavi

Geciktirici Haplar…

Geciktirici Spreyler…

Geciktirici Kremler…

Geciktirici Prezervatifler vs.

Bu ürünler Kalıcı Olmayan, Geçici Çözümler Sunarlar! Bu Kimyasalları Kullanmaya İhtiyacınız Yok!

Piyasada satılan ve mucize olarak adlandırılan birçok ürün erken boşalma problemini çözmek için etkili gibi görünse de aslında bu problemi çözmek ve boşalma kontrolünü sağlamak için ihtiyacınız olan her şey zaten kendi bedeninizde mevcut. Erken boşalma bir hastalık değil bir denetim sorunudur. Boşalmayı kontrol edebilmek ve ne zaman boşalacağınıza karar vermek sizin elinizdedir.

Sağlıklı bir boşalma, boşalma süresini kontrol edebilmekle gerçekleşir.

Kontrol etmeyi öğrendiğinizde, boşalma sürenizi kendiniz ayarlar ve yaşadığınız cinsel ilişkiden zevk alırsınız. Peki boşalma süresini kontrol etmeyi nasıl öğreneceğiz? Diyorsanız işte tam bu noktada sizi Erken Boşalma Tedavi Rehberi ile tanıştırmak istiyorum. Hemen Ana Sayfayı ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

11 cevaplar
 1. Tahir 1905
  Tahir 1905 says:

  İyi akşamlar benim erken boşalma sorunum var bana kesin kalıcı ve doğal bir tavsiyeniz var mı ne önerebilirsiniz teşekkürler

  Cevapla
  • Erken Boşalma Tedavisi
   Erken Boşalma Tedavisi says:

   Erken boşalma için ilaç tedavisi geçici ve kimyasal çözüm sağlar Selçuk bey. Bizim e-kitabimizda anlattığımız ise doğal ve kalıcı çözümler sunmaktadır. E-kitabı satın aldığınızda doğal ve etkili çözüm için gereken tüm bilgiye sahip olacaksınız.

   Cevapla
  • Erken Boşalma Tedavisi
   Erken Boşalma Tedavisi says:

   Evet. Erken boşalma sorunu tedavi edilebilir bir sorundur. Erken boşalma tedavi rehberi ile bu sorundan kurtulmanız mümkün. İğne, ilaç, kimyasal ürünler geçici çözümler sunmaktadır. Erken boşalma tedavi rehberi ise doğal ve kalıcı çözüm yolları sunmaktadir. Hemen satın alır ve kargo beklemeden okumaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir