Erken Boşalmaya Çözüm Var Mı?

Erken Boşalmaya Çözüm Var Mı?

Erken boşalma çözülebilir bir cinsel rahatsızlıktır. Yapılan araştırmalara göre ülkemizdeki erkeklerden her ikisinden bir kişi erken boşalma problemi yaşar. Erken boşalma problemi bu kavramın göreceli olması ve dile getirilmek istenmemesi gibi nedenlerden dolayı çözüm bulamaz. Ancak kişi eğer bunun da diğer hastalıklar gibi bir hastalık olduğunu ve çözüm bulabileceğiniz bilirse, yardım isteyerek hastalığı çözüme kavuşturabilir. Erken boşalmanın tedavisinin yapılması için ilk olarak hastalığın neden meydana geldiğini anlamak gerekir. Altta yatan nedene baplı olarak farklı tedavi yöntemlerinin uygulanması gerekebilir.

Erken Boşalma Tedavisi için Neler Yapılabilir?


Erken boşalmanın tedavisi için psikolojik nedenden kaynaklı sorunlarda psikolojik destek almak gerekir. Psikolojik destek ile birlikte ilaç tedavisine başlanabilir. İlaç tedavilerinin yan etkileri olur. Bu nedenle insanlar çekinebilir. Ne var ki bu yan etkiler kalıcı olmayıp, tedavi ilerledikçe azalır ve nihayet son bulur. En sık görülen yan etkiler arasında esneme, ter basması, yorgunluk ve bitkinlik yer alır. Bu belirtilerin her hastada görülmediği bilinmektedir. İlaç kullanımı üzerinden 5 ile 10 gün geçmesinden sonra hastalar da erken boşalma problemi azalır. Hastaya bağlı olarak bu süre daha kısa ya da daha uzun olabilir. Sarımsak ve yeşil soğan yemek de erken boşalma problemini hafiflemesine neden olan doağl tedavi yöntemleri arasında yer alır. Yan etkisi bulunmaz.

Erken boşalma problemini gidermek için bilgilere ve rehber niteliği taşıyan kitap içeriğine, https://erkenbosalmatedavirehberi.com/  adresinden ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir