1. Satın almış olduğunuz e-kitaba ait ödemeyi makul sebepler çerçevesinde geri alabilirsiniz. Aşağıda “Kabul Edilmeyen Sebepler” başlığında yer alan sebepler iade için kesinlikle kabul edilmeyecektir.

2. Satın aldığınız e-kitabın ücretini 60 gün içinde geri alabilirsiniz. İadenin gerçekleşmesi için iade talebinizi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren en geç 60 gün içinde tedavirehberibilgi [at] gmail.com adresine e-posta ile bildirmeniz gerekmektedir. Telefonla bildirilen iade taleplerinde de mail ile başvuru istenecektir. Telefonla yapılan iade talepleri kabul edilmez. İade talebinize cevaben gönderilen mailde sizden istenen bilgileri eksiksiz şekilde doldurarak yanıtlamanız gerekmektedir. 60 günü geçen iade talepleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

3. 60 günden önce yapılan iade talepleri Satıcı tarafından değerlendirilir ve sebepler makul görülürse iade işlemi gerçekleştirilir.

4. “Mesafeli satış sözleşmesi”’ni kabul ettiğinizde “İade ve İptal Politikasını” kabul etmiş sayılırsınız.

5. Kötüye kullanım kapsamına giren satın alma işlemlerinde geri ödeme yapılmaz.

6. Aldığınız e-kitabı cep telefonunuza, bilgisayarınıza ya da tabletinize indirerek okuyabilirsiniz. Normal şartlarda satın alınan kitaplar 2 bilgisayar( ev – ofis vb.), 1 cep telefonu ya da 1 tablete indirilebilir.

7. Format, silinme vb. gibi durumlara karşılık satın aldığınız ürünü sınırsız sayıda indirme hakkına sahipsiniz. İlgili bilgisayar, tablet ya da akıllı telefona tekrar tekrar indirebilirsiniz.

8. Farklı platformlarda dağıtılması, yayınlanması ve belirtilen adetlerin dışında kullanılması durumunda ürüne erişim hakkınız iptal edilir. Para iadesi yapılmaz.

9. Satıcı kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir ürünün satın alındığı tarihten itibaren 60 gün içerisinde iadesine veya değiştirilmesine izin verecektir.

10. İade talebi teknik sebeplerden ötürü isteniyorsa ilk olarak sorunun giderilmesine yönelik adımların tamamlanması gerekir. Aşağıda belirtilen ve bunlara benzer teknik sorunların giderilmesi için tedavirehberibilgi [at] gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

10.1. Kitabın indirme linkinin mail adresine ulaşmaması (SPAM, Gereksiz kutusuna düşmesi).

10.2. Link ulaştığı halde linkin kırık olması (çalışmaması).

10.3. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayarda PDF okuma araçlarının bulunmaması.

11. İade işleminin başlatılması için tüm teknik sorunların ortadan kaldırılması gerekir.

İade İçin Kabul Edilmeyen Sebepler

12. www.erkenbosalmatedavirehberi.com adresinden satın alınan kitaplar PDF formatında hazırlanmış e-kitaplardır. İndirilebilir ürün kategorisindeki ürünler olduğu “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve ürün sayfasındaki “Ürün özellikleri” bölümünde açıkça belirtilmektedir.

13. Satın alınan ürünün indirilip-indirilmediğini kontrol edebiliyoruz. Eğer ürün indirilmemiş ise aşağıdaki sebepler iade için engel teşkil etmemektedir. İade işlemi gerçekleştirilir.

14.Ürün indirilmiş ise aşağıdaki sebepler iade için kabul edilmeyecektir.

14.1. “Ürünün e-kitap olduğunu bilmiyordum.”

14.2. “Kendime ait e-posta hesabım yok.”

14.3. “Araştırmacıyım, zaten kitapta yer alan bilgileri biliyodum”.

15. Müşterinin satın alma işleminin gerçeklemesinden itibaren 60 gün içerisinde iade talebi için geçerli bir sebebinin bulunması gerekmektedir.

16. Peş peşe veya sürekli para iadesi talep eden müşterilerin yeni satın alımlar yapması engellenir ve son satın alınan siparişin iadesi yapılmaz.

17. Bu İade ve İptal Politikası, Erken Boşalma Tedavi Rehberinin Müşteri Sözleşmesinin bir parçasıdır ve bu Sözleşmeye dahil edilmiştir.

18. www.erkenbosalmatedavirehberi.com adresinden satın alma ve www.erkenbosalmatedavirehberi.com Hizmetlerini kullanmanın bir koşulu olarak, bu İade ve İptal Politikasını okuyup anladığınızı açıkça onaylamakta ve bu Politikada yer alan koşul ve şartlara bağlı olacağınızı kabul etmektesiniz.

19. Bu İade ve İptal Politikası’nı veya bir bölümünü kabul etmemeniz halinde, tek çözümünüzün www.erkenbosalmatedavirehberi.comHizmetlerini kullanımınızı derhal durdurmak olduğunu kabul etmektesiniz.

20. Lütfen bu sonlandırma öncesinde yapılan herhangi bir işlemin İade ve İptal Politikası şartlarına uygun olarak yürütüleceğini ve kontrol edileceğini dikkate alınız.

21. www.erkenbosalmatedavirehberi.com adresine bağlı kitapların korunması dijital haklar yönetimi (DRM) ile gerçekleşir ve bu şekilde belirtilen sınırlamalar e-Kitapların ePub ve / ve ya PDF dosyaları olarak indirilmesi seçeneklerindeki gibi e-Kitapları kullanımınızı denetler. Bu tür koruma seçenekleri yayıncı tarafından belirlenir. Satın alınan tüm e-Kitaplar satın alınan kişiler tarafından tekrar satışa sunulamaz ve satılamaz. Satıcı bunu tespit ettiğinde kişi hakkında cezai işlemi başlatacaktır.

22. Satıcı makul sebebin bulunmadığına kanaat getirdiğinde iade etmeme hakkına sahiptir ve saklı tutar.