Bu sitede satışa sunulan e-kitapların tüm hakları “erkenbosalmatedavirehberi.com” sitesine aittir. Site üzerinden satışa sunulan e-kitaplar ve beraberinde verilen diğer bonus e-kitaplar satın alınan kişiler tarafından tekrar satışa sunulamaz ve satılamaz. Yazarın izni alınmaksızın kitabın bir bölümü ya da tamamı alıntılanamaz, değiştirilerek veya başka bir dile çevrilerek, başka site ya da mecralarda yayınlanamaz, dağıtılamaz ve bastırılamaz. Satıcı bunu tespit ettiğinde kişi veya kişiler hakkında cezai işlem başlatacaktır.

www.erkenbosalmatedavirehberi.com adresine bağlı e-kitapların korunması dijital haklar yönetimi (DRM) ile gerçekleşir ve bu şekilde belirtilen sınırlamalar e-kitapların ePub ve / veya PDF dosyaları olarak indirilmesi seçeneklerindeki gibi e-kitapları kullanımınızı denetler. Bu tür koruma seçenekleri yayıncı tarafından belirlenir.

Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı site yönetimi ve e-kitap yazarı tarafından korunur. Daha fazlası için lütfen gizlilik ve yayın politikamızı okuyunuz.